بهترین کامیونت موجود در ایران : بررسی کامیونت های موجود در ایران برای انتخاب بهترین کامیونت
    
تعداد بازدید: 2157
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
تاریخ درج خبر : 1397/3/1
شاید بررسی کامیونت های موجود در ایران برای انتخاب بهترین کامیونت ، کار چندان دشواری نباشد چرا که با وجود برند ایسوزو که برای همه شناخته شده است دیگر چندان جای بحث نیست زیرا کامیونت های ژاپنی ایسوزو ارائه شده توسط گروه خودروسازی بهمن که از قدیمی ترین گروه های خودرو سازی در ایران است، با کیفیت ساخت بالایی تولید می شوند.

همچنین از حیث خدمات پس از فروش و قطعات نیز با شبکه گسترده ی خدمات پس از فروش دیگر جای نگرانی نیست چرا که در بین رانندگان کمتر کسی هست که با گروه بهمن و خدمات پس از فروش آن آشنا نباشد.کامیونت های اتاق جدید ایسوزو در دو تناژ کامیونت ایسوزو 6 تن ( مدل NPR75K) و 8 تن ( مدل NPR75M) تولید شده است که دارای استانداردهای آلایندگی اروپا (Euro 4) هستند و به DPF مجهز شده اند ، DPF مخفف شده ی عبارت Diesel particulate filter
است که همان فیلتر ذرات دود دیزل می باشد.

قطعه ی DPF در اگزوز خودروهای دیزلی نصب می شود. برای عملکرد بهتر، این فیلترها باید به طور منظم تعویض شوند. طبق اطلاعیه ی پلیس ایران ، تمام محصولات از دی ماه سال 95 ملزم به مجهز شدن به فیلتر ذرات دود دیزل (DPF) شدند. امروزه کامیونت ها و کامیون هایی که در حوزه ی شهری فعالیت می کنند قبل از مجهز شدن به DPF شماره گذاری نمی شوند.
اما آیا همه ی اقشار توانایی مالی خرید ایسوزو را دارند ؟
در کیفیت برند کامیونت ایسوزو شکی نیست ، اما نباید انتخاب ها را محدود کرد ، چرا که بهای کیفیت بالای ایسوزو برای همه ی رانندگان قابل پرداخت نیست . از این رو گروه خودرو سازی بهمن کامیونت فاو را نیز وارد کرده است که از بسیاری جهات شبیه ایسوزو است ولی با قیمت تمام شده ی پایین تر برای قشر وسیع تری قابلیت خرید دارد .

کامیونت فاو 6 تن با موتور طرح کامنز انگلیس و گیربکس ZF آلمان از کیفیت ساخت مطلوبی برخوردار است و عموم رانندگانی که کامیونت فاو خریداری کرده اند از خرید خود راضی هستند و حتی برخی کامیونت فاو را به ایسوزو ترجیح می دهند، از حیث اینکه قطعات آن را ارزان تر می توانند تهیه کنند .


 

از   0   رای
0

دیدگاه شما