کیفیت خودروها تغییر نکرده است
    
تعداد بازدید: 2364
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
تاریخ درج خبر : 1397/6/19
منبع : ایسنا در مرداد ماه ۱۳۹۷ تعداد ۶۸۷۰۸ دستگاه خودرو تولید شد که ۹۹ درصد از حجم تولیدات به خودروهای گروه سبک و یک درصد دیگر به خودروهای گروه سنگین اختصاص دارد.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ژزترش ارزشیابی کیفی خودرو در مردادماه امسال را منتشر کرد. گزارشی که نشان می دهد کیفیت خودروها طی یک ماه گذشته تغییری نکرده است و روند برهمان روند سابق طی می شود.

طبق این گزارش، در مرداد ماه ۱۳۹۷ تعداد ۶۸۷۰۸ دستگاه خودرو تولید شد که ۹۹ درصد از حجم تولیدات به خودروهای گروه سبک و یک درصد دیگر به خودروهای گروه سنگین اختصاص دارد. خودروهای تولیدی کشور در این ماه، شامل ۵۱ مدل خودرو درگروه سبک و ۱۱ مدل در گروه سنگین است.

گروه سبک، به دو بخش وانت و سواری تقسیم می شود. در بخش وانت، در سطح قیمتی ۲، خودروی وانت تندر با اخذ ۳ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص داده است.

در بخش سواری، در سطح قیمتی ۱ خودروهای نیومزدا ۳، پژو ۲۰۰۸ و گرند ویتارا، در سطح قیمتی ۲ خودروهای کیا سراتو، هیوندای Accent، هیوندای i20 و هاوال H2، در سطح قیمتی ۳ خودرویB30 و در سطح قیمتی ۴ خودروهای پژو ۲۰۷، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک ، رنو ساندرو اتوماتیک ، تندر۹۰ پلاس و پارس تندر با اخذ ۴ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

 

از   1   رای
5

دیدگاه شما