کامیون فاو به عنوان یک ماشین سنگین با مجموعه از ویژگی های منحصر به فرد
    
تعداد بازدید: 2622
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
تاریخ درج خبر : 1397/3/1
کامیون فاو به عنوان یک ماشین سنگین با مجموعه از ویژگی های منحصر به فرد پا به بازار جهانی گذاشت. کمپانی فاو قدیمی ترین و بزرگترین شرکت خودروساز دولتی چین است که مقر آن در چانگچون، جیلین، چین واقع شده و طی پنج دهه گذشته به یکی از بزرگترین و مهم ترین تولیدکنندگان خودرو در جهان تبدیل شده است.

فاو به عنوان قدیمی ترین خودروساز دولتی چین فعالیت خود را در راستای تولید ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین به عنوان یک رهبر در بازار تجاری کامیون آغاز کرد و برای توسعه خود برنامه ریزی قابل توجهی را در پی گرفت.
شرکت فاو تولید کننده انواع کامیون های سبک، متوسط، سنگین، اتوبوس های شهری، اتوبوس های لوکس گردشگری، شاسی اتوبوس های سفارشی، خودروهای سواری و وسائل نقلیه کوچک با مجموع فروش بیش از سی میلیون دستگاه تا سال 2013 است.
کامیون های فاو به عنوان خودروهای سنگین مطمئن در بازارهای جهانی با مجموعه ای از ویژگی های قابل اعتماد و قیمتی مقرون به صرفه بسیار شناخته شده اند. کامیون های فاو با ترکیبی از آخرین فن آوری ها و طرح های پیشرو در بازار جهانی با سابقه ی 50 ساله شرکت خودرو ساز فاو، یک نمونه ای بی نظیر از کامیون در مدل های سبک، متوسط و سنگین با ظرفیت باری از 1 تا 50 تن می باشند.
شرکت فاو طیف متنوعی از محصولات را با موتورهای دیزلی 130 تا 460 اسب بخار روانه بازار کرده است که عملکرد کامیون را با قابلیت های افسانه ای فاو ترکیب می کند. کامیون فاو در مدل های گوناگون برای پاسخگویی به الزامات مورد نیاز صنعت ساخت و ساز با ساخت قابل اطمینان طراحی شده اند که می توانند حداکثر بارگیری را روز به روز انجام دهند.
کامیون های فاو چند سالی است که با شریک تجاری خود یعنی شرکت سیبا موتور پا به صحنه رقابتی بازار داغ خودروهای سنگین ایران گذاشته و محصولات خود را روانه صنعت حمل و نقل جاده ای کشور کرده است .
کامیون های موجود در بازار ایران که میتوان به آن اشاره کرد : کامیون کشنده فاو تک محور و جفت محور، کامیون کمپرسی فاو و انواع کامیون های سبک در تناژ باری 6 و 8 تن می باشد که هم پا با برندهای مطرح جهانی تولیدکنندگان ماشین های سنگین پا به بازار حمل و نقل جاده ای ایران گذاشته اند.
کامیون کشنده فاو یک کشنده قوی و همه کاره می باشد که در دو نوع تک محور و جفت محور تولید و به فروش می رسد. کشنده فاو نیروی پیشرانه خود را از یک موتور 6 سیلندر خطی دیزلی گرفته که 11.040 سی سی حجم دارد و قادر است 420 اسب بخار نیرو و 1900 نیوتن متر گشتاور تولید کند. کشنده فاو با موتور 420 ویپای، گیربکس و جعبه دنده zf از سال 92 وارد ایران شد و توانست جایگاه خوب را در بازار برای خود باز کند.  
کمپرسی فاو با استفاده از آخرین دانش و فناوری روز در زمینه تولید کامیون برند فاو  با ترکیب 10چرخ و با کاربری شاسی کامیون کمپرسی طراحی و تولید شده است. این شاسی کمپرسی فاو را میتوان با کاربری هایی چون میکسر و کمپرسی به کارگرفت.ی به کارگرفت

 

از   1   رای
1

دیدگاه شما