کارخانه فاو (FAW) : گروه فاو یکی از قدیمی ترین شرکت های خودروسازی در چین است که
    
تعداد بازدید: 2049
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
تاریخ درج خبر : 1397/3/1
گروه فاو (FAW Group ) یکی از قدیمی ترین شرکت های خودروسازی در چین است که در سال 1958 ماشین Hong Qi را عرضه کرد. علی رغم قدمت زیاد این کمپانی، این رقیب پیر که یک سرمایه گذاری مشترک نیز با شرکت فولکس واگن انجام داده است، هنوز هم یکی از چهار شرکت بزرگ خودروسازی در جهان به شمار می رود انتظار می رود که در پنج سال آتی سهم فروش خود را در بازارهای جهانی افزایش دهد.

کارخانه  فاو یکی از تولیدکنندگان چینی برتر دنیا درزمینه تولید خودروهای سبک، کامیون، کامیون های سنگین، اتوبوس است. دفتر مرکزی گروه فاو در شهر چانگ چون استان جی لین می باشد.کارخانجات تولیدات داخلی،شرکت های تابعه،توسعه مهندسی ومراکز آزمون آن در هجده نقطه از کشور چین واقع شده است.کارخانه های تولیدی فاو در شمال کشور استان های: جی لین،لیائونینگ، هی لونگ جیانگ،در شرق استان شن دونگ و شهر تیان جین،در جنوب استان های گوانگ شی و هینان و جنوب غربی یون نان و سی چوان واقع شده است. فاو در سال 1958 زماني كه از نخستين خودروي ساخت خود به نام هونگ كي رونمايي كرد به نخستين خودروساز چين تبديل شد. اين شركت در حال حاضر به همراه شركتهاي جنرال موتور، دانگ فنگ موتور و صنايع خودروسازي شانگهاي يكي از چهار شركت بزرگ خودروسازي چين محسوب مي‌شود.


فاو در حال حاضرمشارکت های نزدیکی با آئودی، فولکس واگن، جنرال موتورز، مزدا و تویتا دارد و با قراردادهای متنوع خودروهای این شرکت ها در کارخانه فاو مونتاژ می شوند. فاو با داشتن 120000 کارمند درسراسر جهان محصولات خود را در بیش از 70 کشور به فروش می رساند. فاو در نظر داد با حفظ جایگاه بالای خود دربازار چین، حضور خود در بازارهای جهانی را توسعه دهد.
گروه بهمن يكي از محصولات اين شركت كه توليد آن از حدود دو سال پيش در چين آغاز شده را براي داخلي‌سازي و توليد در ايران در نظر گرفته است. اين سواري در كلاس +C قرار داشته و در دو مدل 2000 و 1600 سي.‌سي در ايران توليد خواهد شد. مصرف سوخت مدل 1600 سي‌.سي اين خودرو كمتر از مدل 2000 آن بوده و با سطح قيمتي كمتري عرضه مي‌شود.ه و با سطح قيمتي كمتري عرضه مي‌شود

 

 

 

 

 

 

از   0   رای
0

دیدگاه شما