درباره سیباموتوردرباره ی شرکت سیباموتور

سیبا موتور در سال 1383 به صورت سهامی عام با نام تجاری سرمایه گذاری امین تاسیس شد و با هدف ارائه بهترین خدمات به مشتریان فعالیت خود را آغاز نمود. سیباموتور جز زیر مجموعه دو کمپانی بزرگ بهمن و تراکتوسازی ایران است که حدود 49%سهام این شرکت مربوط به شرکت تراکتورسازی می باشد. این مجموعه درسال 1386 طی یک روزنامه رسمی نام شرکت تغییر داد و با نام سیبا موتور محصولات خود را روانه بازار حمل و نقل جاده ای کرد.

شرکت صنعتی سیباموتور جز یکی از سه شرکت برتر و پیشتاز در بین شرکت های تولیدکننده خودروهای تجاری ایران تا سال 97 می باشد و همواره تلاش کرده است تا این جایگاه خود را حفظ و ارتقا دهد.

دفتر مرکزی شرکت در تهران با مساحت 20/000 مترمربع با دارا بودن تعمیرگاه مرکزی ،انبار قطعات یدکی که شامل بهترین تجهیزات تعمیرگاهی مدرن و پارکینگ توقف کشنده ها و کامیون ها جهت رفاه مراجعه کنندگان محترم و سایت تولیدی که شامل سالن مونتاژ، انبارCKD و قطعات تولیدی، انبار محصول و اداره تحویل ….واقع در مرکز استان آذربایجان شرقی ،تبریز می باشد.

سیبا موتور با همکاری بزرگترین کمپانی خودروساز فاو چین توانسته محصولات متنوع و بی نظیری در زمینه کامیون فاو، کمپرسی، کامیونت و کشنده روانه بازار ایران کند و همواره کوشیده است تا با استفاده از فرصت های ایجاد شده در صنعت خودرو و همکاری تجاری با سایر شرکت های بزرگ بین المللی به بزرگترین وارد کننده ماشین آلات سنگین ، در کشور تبدیل شود.

 

سیبا موتور طی چند سال فعالیت خود، توانسته به موفقیت های بی شماری دست یابد و مدارک و گواهینامه های بین المللی بسیاری را دریافت کند که در ذیل به چند نمونه از آن میتوان اشاره کرد:

رتبه برتردر میان تولیدکنندگان خدمات پس از فروش خودروهای تجاری به تایید سازمان بازرسی استاندارد کشور
تقدیرنامه سه ستاره تعالی منابع انسانی
دریافت گواهینامه ایزو 2008
عضویت در انجمن خودروسازی و خدمات پس از فروش ایران و عضو جامعه مراکز تحقیق و توسعه
دریافت نشان کیفیت و لوح سپاس از چهارمین جشنواره تجلیل از تلاشگران کیفیت
دریافت لوح برترهفتمین جشنواره ملی بهره وری
تقدیر نامه دو ستاره اشتهار به کیفیت


فعالیت های مهم سیبا موتور :

اشتغال به کلیه فعالیت های تولیدی و صنعتی نظیر مونتاژ خودرو

ارائه هرگونه خدمات اعم از فنی و مهندسی نظیر ساخت ماشین آلات صنعتی

ارائه مشاوره به خریدارن محترم

اخذ نمایندگی اشخاص حقیقی و حقوقی

مونتاژ خودرو و انجام فعالیت بازرگانی داخلی، خارجی، صادرات و واردات

کمپانی بزرگ سیبا موتور همواره در راستای اهداف خود کوشیده تا با ارائه محصولات با کیفیت، رضایت مشتریان خود را جلب کند. از دیگر اهداف های کلان این شرکت که میتوان به آنها اشاره کرد: ارزش افزایشی برای مشتریان خود، پایداری در نتایج کلیدی به ویژه کیفیت، توسعه قابلیت ها و فرهنگ سازی، مدیریت به وسیله چابکی، مسئولیت پذیری و تعهد، صداقت و همدلی و همچنین آینده ای حرفه ای برای کارکنان می باشد.

سیبا موتور همواره تلاش می کند تا با بهره گیری از فرصت های خود در حوزه صنعت خودرو و همکاری تجاری با شرکت های بزرگ خودروساز بین المللی، به یکی از بزرگترین شرکت واردکننده خودرو و به بزرگترین شرکت مونتاژ کننده محصولات فاو در کشور تبدیل شود.

نویسنده : مدیر سایت
دوشنبه 17 اردیبهشت 1397
    
بازدید: 2403
    
زبان : فارسی