امداد کشنده

   
امداد کشنده

شرکت سیبا موتور درراستای تامین اطمینان خاطر دارندگان کشنده FAW با بهره‌گیری از امکانات و تجهیزات مناسب، پرسنل مجرب، و داشتن شبکه گسترده خدماتی در سراسرکشور، عزم خود را جهت ارائه خدمات مطلوب جزم نموده است.
در صورتيكه خودروي شما بعلت نقص فني قابل حركت نبوده و يا حركت آن ممكن است باعث بروز خطر گردد، در هر زمان از شبانه روز و در سراسر كشور مي‌توانيد با يكي از تلفن‌هاي مراكز پيام شركت امداد خودروسیباموتور تماس حاصل نموده، تا امدادگران شركت به ياري شما آمده و اقدام به رفع مشكل و راه اندازي خودروي شما نمايند.
تعميرات كليه خودروهاي توليدي شركت سیباموتور در طي دوره گارانتي مشمول ضوابط گارانتي بوده و كليه نمايندگي‌هاي سیباموتورموظف به پذيرش و تعمير خودرو مي‌باشند.
دامنه ارائه خدمت
غيرمشتركيني كه عمر خودروهاي آنها زير 10 سال است

انواع مشتریان امداد
شرکت سیبا موتور خدمات خود را در اختیار دو گروه از مشتریان و خریداران قرار می‌‌دهد:
مشتری گارانتی: (خودروی مشتری تحت شرایط گارانتی است و قادر به مراجعه به نمایندگی نمی‌باشد)
هزینه‌های مربوط به حق بازدید و انتقال کشنده به نمایندگیها از این گونه مشترکین دریافت نمی‌گردد . همچنین هزینه قطعات و اجرت تعویض قطعاتی که تحت پوشش گارانتی تعویض می‌گردند از مشتری دریافت نمی‌شود (مراجعه به دفترچه گارانتی).
مشتری وارانتی: (خودروی مشتری تحت شرایط گارانتی نمی‌باشد)
کلیه هزینه‌ها اعم از حق بازدید، انتقال کشنده ، قطعات و اجرت تعمیرات از اینگونه مشتریان دریافت می‌گردد.

روش ارائه خدمات:
جهت درخواست امداد با مراكز پيام شركت امداد خودرو سیباموتور، تماس گرفته و پس از اعلام شماره اشتراك و يا شماره شاسي خودرو خود و ثبت مورد امداد در سيستم، كد پيگيري را دريافت نمائيد تا براي پيگيري‌هاي بعدي مورد استفاده قرار گيرد
پس از اتمام تعميرات سيار، گزارش بازديد و تعمير خودرو را ملاحظه و در صورت تائید آنرا امضاء نموده، سپس يك نسخه از آن را از امدادگر دريافت نمائيد. ضمناً خواهشمند است نظرات خود را در قسمت مربوطه درج كنید.
در مواردي كه قطعات تعويض شده به حساب كارت طلايي و يا گارانتي باشد، قطعات تعويض شده متعلق به شركت امداد خودرو سیباموتوربوده كه توسط نمايندگي و يا امدادگر دريافت خواهد شد.
برای اطلاع بیشتراز خدمات پس از فروش شرکت سیباموتور با کارشناسان وب سایت تماس حاصل بفرمایید.

نویسنده : مدیر سایت
شنبه 29 اردیبهشت 1397
    
بازدید: 1735
    
زبان : فارسی
    

دیدگاه شما